مطالب عاشقانه

قرار گذاشتن با یکدیگر

30 نكته براي پيروزي در قرارهاي ملاقات عاشقان :

به هر حال هر يک از ما در زندگي به نوعي گرفتار اين قرار هاي ملاقات هستيم. سوال اينجاست که چگونه مي توانيم پيروز ميدان باشيم؟ آيا بايد خوبي هايمان را در حد مبالغه بالا ببريم و يا صرفا حقيقت را باز گو کنيم؟ چه چيزهايي برنده و بازنده را مشخص مي کنند؟ در اين قسمت “قانون هايي” را براي پيروزي در دنياي قرار و ملاقات به شما آموزش مي دهيم. هر کدام از آنها را که تصور مي کنيد براي شما کارساز واقع خواهند شد را انتخاب کنيد:

1- در آنها شک ايجاد کنيد و هيچ گاه به طور قطعي نظر مثبت خود را به زبان نياوريد. مردها عاشق بازي هاي تعقيب و گريز هستند پس اين امتياز را به آنها بدهيد.

2- هر طوري شده ببينيد که آيا او با خانم هاي ديگر به عنوان يک دوست ساده ارتباط برقرا مي کند يا خير. با اين کار شما متوجه مي شويد که به زنها به عنوان شيئي براي برقراري رابطه جنسي نگاه مي کنند يا نه.

3- هيچگاه از مشروبات الکلي استفاده نکنيد. يکي از دوستان من در قرار ملاقاتش بسيار عصبي شده بود و بي رويه مشغول نوشيدن بود. هنگام برگشت آقا با ماشين مدل جديد خود او را به خانه مي رساند که ناگهان حال خانم بد شد، اما او جرات نکرد به آقا بگويد تا ماشينش را نگه دارد و اصلا هم دلش نمي خواست که ماشين جديد او را کثيف کند به همين دليل مجبور شد داخل کيف دستي اش…! لازم به گفتن نيست که آنها ديگر هيچ گاه دوباره با هم قرار نگذاشتند.

4- اگر به هر شکلي شما را به ياد پدرتان مي انداختند، بهتر است هر طور شده از دستشان فرار کنيد.

5- اگر معيارهايتان را پايين بياوريد مي توانيد همين فردا ازدواج کنيد. اما ما به شما پيشنهاد مي کنيم که اين کار را انجام ندهيد. به جاي اينکه وقت خودتان را بر روي ارتباطي که دوامي ندارد صرف کنيد، بهتر است براي پيدا کردن مرد ايده آل خود منتظر بمانيد.

6- اگر با مردي برخورديد که مي خواست از شما مراقبت کنيد، خيلي زود از او فرار کنيد! چون آخر کار شما مجبور مي شويد که از او مراقبت کنيد.

7- انتقاد پذير نباشيد به ويژه در مورد مسائل مربوط به غذا. يک خانم حق دارد هر زمان هر غذايي که دوست داشت بخورد.

8- ظاهر بين نباشيد. من خانم هايي را مي شناسم که به اين دليل که ظاهر آقا خوب نيست ( سرش خيلي بزرگ است) بوي خوبي نمي دهند (به تازگي حمام نکرده) و يا حتي درست نفس نمي کشند ( صداي تنفسشان بلند است) آنها را رد مي کنند و اصلا اجازه آشنايي بيشتر را به آنها نمي دهند.

9- از خودتان بازي در نياوريد. ( دروغ گفتن و کلک زدن) در روز ملاقات به اندازه کافي مشکل وجود دارد و ديگر جايي براي انجام چنين کارهايي باقي نمي ماند.

10- برقراري ارتباط جنسي را فقط به بعد از ازدواج محول کنيد.

11- لازم نيست در همان اولين ملاقات سفره دلتان را باز کنيد و در مورد تمام مسائل صحبت کنيد. به هر حال در قرارهاي ملاقات بعدي نيز بايد چيزي براي گفتن داشته باشيد.

12- خودتان را از مردهايي که تصور مي کنند شخصيت هاي کارتوني زن داراي جاذبه جنسي مي باشند دور نگه داريد.

13- به جاي اينکه قيافه او را تحليل و بررسي کنيد، ببينيد که آيا او مرد خوبي است و با شما رفتار خوبي دارد يا خير.

14- در يک زمان با بيش از يک مرد قرار ملاقات نگذاريد، هر چند هر دوي آنها از موضوع با خبر باشند. اين کار خسته کننده و اغتشاش آور است. شايد زماني فرا رسد که بخواهيد از شر ديگران خلاص شويد و فقط با يکي از آنها ارتباط داشته باشيد.

15- شما در صورتي مي توانيد مرد ايده آل خود را پيدا کنيد که که بدانيد به دنبال چه هستيد و سپس در خودتان جسارت جستجو پيرامون اين امر را ايجاد کنيد.

16- اگر يک مرد را تنها بر اساس جاذبه هاي جنسي اش ارزيابي مي کنيد، متاسفانه هنوز به مرحله اي نرسيده ايد که بتوانيد ارتباط خود را پيچيده تر کنيد.

17- اگر بخواهيد منتظر فردي بمانيد که دوستش داريد، صرفا در حال تلف کردن وقت خود هستيد و خودتان را خسته مي کنيد. اگر واقعا از کسي خوشتان آمده خيلي راحت موضوع را با او در ميان بگذاريد.

18- ببينيد که ايا لباس هايش را خودش مي شويد يا مادرش براي او اين کار را انجام مي دهد. يک مرد بايد متکي به خودش باشد.

19- اگر جذب او نشده ايد ( حالا او هر چقدر هم که مي خواهد زيبا باشد) رابطه شما موفق نخواهد بود.

20- زماني مرد ايده آل خود را پيدا مي کنيد که خودتان نيز خانم ايده آلي باشيد ( به اين معنا که اعتماد به نفس داشته و از خودتان راضي باشيد)

21- نقش بازي نکنيد. من زماني عاشق نامزد فعلي ام شدم که خيلي راحت جلو آمد و گفت : “سلام، چطوري؟” به همين سادگي و بدون هيچ آلايشي.

22- به دنبال مردهايي که تنها از پول صحبت مي کنند نرويد. اين عمل معمولا نشانه اي از نا امني است.

23- در اولين قرار ملاقات به هيچ وجه در مورد ازدواج صحبت نکنيد.

24- زماني که کنار يکديگر نشستيد به مردهاي ديگر توجه نکنيد و مطمئن شويد که او نيز خانم هاي ديگر را زيرنظر نگرفته است!

25- چيزي را حدس نزنيد. با اين کار فقط ضربه مي خوريد. يکي دوبار بيرون رفتن به اين معنا نيست که با کسي مچ شده ايد و در يک رابطه قرار داريد.

26- واقع گرا باشيد. مادرم هميشه به من مي گفت بايد با مردي ازدواج کنم که قد بلند، خوش تيپ و موفق باشد. اما حقيقت اين است که خود من قيافه بدي ندارم، قدم کوتاه است و جزء قشر متوسط جامعه هستم. من بايد واقع گرا باشم. زماني که اينطور شد توانستم عشق حقيقيم را در زندگي پيدا کنم.

27- عشق بورزيد. زمانيکه از طرف مقابل خوشتان آمد مي توانيد با او شوخي کنيد، ارتباط مکرر چشمي برقرار کنيد و بازوانش را بگيريد. البته اين کار را بايد زيرکانه انجام دهيد ( همه چيز را يکدفعه آشکار نکنيد) تا او تصور نکند که شما دچار عقده هاي پنهان رواني هستيد.

28- وقتي نمي خواستيد در کنار او باقي بمانيد شروع کنيد به صحبت کردن در مورد مسائل خسته کننده مثل کامپيوتر. اين کار تاثير خاصي دارد.

29- قبل از اينکه بر سر قرار حاضر شويد دندانهايتان را مسواک کنيد. هيچ چيز انزجار آور تر از اين نيست که هنگام خنديدن سبزي اسفناج لاي دندان هايتان گير کرده باشد.

30- قرار نگذاشتن خيلي بهتر از باختن در قرارهاي ملاقات است

نمایش بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

بستن
بستن