وب و اینترنت

مشاهده فایل های ویدیویی همزمان با دانلود در Utorrent

سرویس تورنت به شما امکان می‌دهد تا فایل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از فایل‌های اشتراک‌گذاری شده توسط کاربران سراسر دنیا نیز استفاده کنید. نرم‌افزارهای مختلفی نیز برای دانلود این فایل‌ها که به فایل‌های تورنت معروفند، وجود دارد که یکی از معروف‌ترین آنها نرم‌افزار یو تورنت (utorrent) است.

 

این نرم‌افزار در نسخه جدید خود قابلیتی ایجاد کرده که به کمک آن می‌توانید هنگام دانلود فایل‌های ویدئویی، پیش نمایشی از فایل را نیز تا جایی که دانلود کرده‌اید، مشاهده کنید.

 

به این ترتیب نه تنها می‌توانید هنگام دانلود به مشاهده فیلم موردنظر بپردازید، بلکه چنانچه لینک درخواستی شما دقیقا آن چیزی نباشد که انتظارش را داشته‌اید بسرعت متوجه می‌شوید و مجبور نیستید تا انتهای فایل را دانلود کنید و وقت خود را هدر بدهید! این قابلیت در صورتی قابل استفاده است که آن را فعال و پخش‌کننده فایل‌های ویدئویی را نیز برای آن مشخص کرده باشید.

 

برای اطلاع از چگونگی استفاده از این قابلیت در ادامه ترفند از ترفندسیتی با ما باشید.

برای این کار:

۱‌‌ـ‌ نرم‌افزار یوتورنت را اجرا کنید.

۲‌‌ـ‌ از منوی Options گزینه Preferences را برگزینید.

۳‌‌ـ‌ در بخش سمت چپ، گزینه Streaming را انتخاب و در بخش سمت راست علامت چک مارک کنار گزینه Use default player را فعال کنید تا پخش کننده پیش فرض سیستم‌عامل برای استفاده توسط نرم‌افزار مشخص شود.

۴ـ‌ در نهایت نیز با تغییر مقادیر موجود در بخش‌های Streaming peer timeout و Streaming buffer size می‌توانید چگونگی پخش و ذخیره‌سازی موقت را مشخص کنید.

برچسب
نمایش بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

بستن
  • وب

بستن