وب و اینترنت

عوض کردن پسورد ای دی یاهو

شاید شما تا به حال به دنبال راهی برای عوض کردن پسورد آی دی یا همان ایمیل خود در یاهو بوده اید . خوب حالا امروز براتون مطلبی رو نوشتم که بعد از مطالعه ی کامل اون به راحتی می تونید با استفاده از برنامه ی یاهو مسنجر این کار رو انجام دهید .

ابتدا برنامه ی یاهو مسنجر رو باز کنید و سپس از منوی Messenger گزینه ی My Account info رو کلیک کنید سپس یک پنجره ی محاوره ای باز شده و از شما اجازه می گیرد تا پنجره ی جدیدی رو باز کنید به این سوال جواب مثبت ( Yes ) رو بدهید .

بعد از باز شدن پنجره ی جدید Internet Explorer ( اینترنت ) شما می توانید تمامی اطلاعات مربوط به آی دی خود را ببینید . در قسمت بالای این پنجره یک قسمت است که اطلاعات اصلی میل شما را به شما می دهد که این اطلاعات شامل نام ایجاد کننده و آدرس پست الکترونیک یا همون میل شما و … می باشد در این قسمت در جلوی Password بر روی Change Password کلیک کنید .


بعد از کلیک بر روی گزینه گفته شده پنجره ی جدیدی باز می شود که شما در این پنجره می تونید کلمه ی عبور یا همون Password خودتون رو تغییر دهید . سپس در این پنجره نیز طبق دستور گفته شده ی زیر عمل کنید .

 

Enter your Current Password : جایی است که شما باید پسورد قبلی خود رو بنویسید .


Choose a New Password : در این قسمت کلمه ی عبور جدید مورد نظر خود رو بنویسید .

Confirm your New Password : در این قسمت تکرار کلمه ی عبور قبلی را بنویسید .

 

خوب حالا با کلیک بر روی دکمه ی Save می تونید کلمه ی عبور جدید خودتون رو ذخیره کنید و بعد از کلیک بر روی ذخیره از این به بعد باید با پسورد جدید وارد بشید .

موفق باشید

نمایش بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

بستن
  • وب

بستن