بدون مجموعه

6 نکته براي دکوراسيون اقتصادي

– براي دکوراسيون زيبا و جذاب محيط زندگي خود حتما” نيازي نيست از مبلمان گران قيمت استفاده نماييد.

توصيه مي کنيم قبل از شروع خريد مبلمان و يا رنگ آميزي منزل خود سري به چند کتاب فروشي بزنيد. با خريد کتب دکوراسيون ممکن است ايده هاي جالبي در مورد رنگ و نحوه چيدمان وسايل بگيريد.

2- استفاده از وسايل قديمي:
گاهي مي توانيد از وسايل و مبلمان قديمي براي منزل خود استفاده نماييد. وسايل و اشيايي که ممکن است در زيرزمين منزل شما بدون استفاده افتاده باشند يا بعضي از آن ها را بتوانيد از مکانهايي نظير جمعه بازار تهيه کنيد.

نکته: در صورت علاقه به خريد از جمعه بازارها سعي کنيد در آخرين ساعات روز مراجعه نماييد تا بتوانيد با قيمتهاي مناسب تري خريد خود را انجام دهيد. از اينکه چانه مي زنيد تا جنس مورد نظر را با قيمت مناسبي خريداري نماييد اصلا” خجالت نکشيد!

3-در صورتيکه محل سکونت خود را اجاره نموده ايد و از رنگ آميزي و يا کف پوش آن رضايت نداريد، سعي نماييد قبل از هرگونه تغييرات با صاحب خانه مشورت نماييد و وي را متقاعد کنيد که هزينه رنگ آميزي و تغييرات را از اجاره کسر نمايد.

4-رنگ آميزي و تغيير رنگ لوازم، ارزانترين روش ممکن براي ايجاد تنوع در دکوراسيون مي باشد. ضمن اينکه خود شما هم مي توانيد آن را انجام دهيد.

5-نقشه ها و عکس هاي قديمي را در صورتيکه قابي مناسب براي آن ها پيدا کنيد از بهترين و ارزانترين وسايل تزئيني ديوارها مي باشند.

دیجی کالا دیجی کالا

6-هدايايي را که دوستان و اقوام به عنوان هديه منزل جديد براي شما مي آورند، لزوما” در کمد و گنجه نگذاريد. مي توانيد از آن ها در نقاط مختلف منزل جهت دکوراسيون استفاده نماييد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن