مقالات ورزشی

قلعه‌نویی: اسدی دو برابر سقف ما پول می‌خواست

به گزارش”ورزش سه”، روز گذشته سپاهان برابر گل گهر سیرجان قرار گرفت و با نتیجه یک بر یک برابر این تیم متوقف شد. امیرقلعه نویی سرمربی طلایی پوشان پس از پایان این مسابقه در مورد بازی گفت: اینجا سپاهان است و همیشه بین قطب‌های فوتبال ایران بوده است. البته به غیر از دو سه سال گذشته که شرایط خوبی نداشت، اما همان موقع هم از سپاهان انتظارهای زیادی وجود داشت و الان این انتظارها دوچندان شده است. در سپاهان همیشه هواداران قهرمانی و شرایط خوب می‌خواهند.

قلعه نویی حرف هایش را ادامه داد و بیان کرد: سپاهان بهتر از سال‌های گذشته‌ای شده که در این تیم مربیگری می‌کردم است. اما تا لیگ شروع نشود نمی‌توان پیش‌بینی کرد. باید یک سوم از لیگ سپری شود تا عیار تیم‌ها مشخص شود و برای پیش‌بینی زود است، اما من به این سپاهان امیدوارم.

از قلعه نویی در مورد حضور اسدی در باشگاه سپاهان پرسیده شد و اینکه چرا توافق با این بازیکن که پیش‌تر در سپاهان به میدان می رفت، حاصل نشد. سرمربی سپاهان توضیح داد: با آقای اسدی مذاکراتی انجام دادیم، اما رقمی که اعلام شد دو برابر سقف خرید سپاهان بود. ما چارچوب مالی داریم و همین الان نیز نصف بعضی از تیم‌ها هزینه نکردیم؛ به عنوان نمونه اسدی وقتی مبلغ بالایی گفت از سوی سپاهان این مبلغ تایید نشد. ما برای یک بازیکن چارچوب و شیرازه تیم خود را از لحاظ مالی خراب نمی‌کنیم. بارها اعلام کردیم باشگاه می‌تواند قراردادهای خود را اعلام کند و کادر فنی نیز این کار را انجام می‌دهد. همچنان ضرورت خرید دو بازیکن در دو پست وجود دارد.

سوال بعدی از قلعه نویی در مورد تعویق لیگ بود. او ضمن اشاره به این موضوع که این تعویق به ضرر تیمش خواهد بود، افزود: تیم سپاهان سر زمانی که قبلا به تیم‌ها اعلام شده‌بود کار خود را آغاز کرد و با برگزاری دو اردو و یارگیری کافی خود را برای ۱۰ مرداد آماده کرد. بی‌شک وقتی بازیکن و مربی بلاتکلیف باشند از لحاظ روحی و روانی دچار مشکلاتی می‌شود؛ سپاهان با برگزاری مسابقات تدارکاتی خود را برای بازی‌های لیگ آماده می‌کند. امیدواریم هرچه زودتر تکلیف باشگاه‌ها مشخص شود.

 

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص آینده سازی و جوانگرایی‌اش در سپاهان اظهار کرد:بازیکنانی که سپاهان خریده است، می‌تواند به این تیم در آینده کمک کنند؛ من آینده سازی که برای سپاهان انجام داده‌ام را در سایر تیم‌ها از جمله تراکتور و استقلال هم اجرا کردم و بازیکنانی نظیر سردار آزمون، اکبر ایمانی، حسن جعفری، محمدرضا حسینی، امید نورافکن، محسن کریمی به فوتبال ایران دادم. اگر می‌خواستیم نتیجه‌گرا باشیم یک تیم دو سه ساله می‌بستیم اما الان بر خلاف این دید کوتاه مدت یک تیم مدعی ایجاد کردیم که تیم دوم آن هم قوی است. یک تیم برای سپاهان درست کردم که ۵-۴ سال تاریخ مصرف دارد.

 

دیجی کالا دیجی کالا

سپاهان پس از شش پیروزی در نهایت در یک بازی دوستانه به تساوی دست یافت. قلعه نویی در رابطه با این موضوع می گوید: گل‌گهر تیم بسیار خوبی نشان داد و از طرفی بازیکنان تیم سپاهان نیز روز گذشته ۵-۴‌ ساعت بازی تدارکاتی و تمرین داشتند و بسیار خسته بودند. در فوتبال همیشه نمی‌توان برنده بود. اگر وقتی یک گل جلو بودیم از موقعیت‌ها بهتر استفاده می‌کردیم می‌توانستیم نتیجه را با پیروزی همراه کنیم و از طرفی در بازی سه چهار بازیکن اصلی ما نبودند و با حضور این بازیکنان روند سپاهان بهتر خواهد شد.

سوال نهایی از قلعه نویی هم در مورد زمان عقد قرارداد رسمی شایان مصلح بود که او گفت: رسانه‌ها اجازه بدهند هرکس با باشگاه قرارداد بست و اعلام شد، از سوی رسانه‌ها منتشر شود ؛ الآن نامی را مطرح نمی‌کنیم.

منبع : http://varzesh3.com/news/mJeY1/

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن