برنامه اپلنرم افزار و اپلیکیشن

نسخه بتای اینستاگرام برای ویندوز موبایل 8 از فروشگاه ویندوز حذف شد

برنامه اینستاگرام از لیست برنامه‌های فروشگاه ویندوز خارج شد. در حالی که نسخه‌ی بتا همچنان برای ویندوز 10 در دسترس است، اما از طرف اینستاگرام، به صورت رسمی شناخته نمی‌شود و رابط کاربری آن در مقایسه با آن چیزی که نسخه بتای اینستاگرام باید ارائه دهد، رنگ و رو رفته است. در ادامه با زومیت همراه باشید.

تا زمانی که نسخه بتای ویندوز 10 به اندازه‌ای برای اینستاگرام رضایتبخش و قابل قبول شود، امکان نصب رسمی این برنامه روی گوشی‌های ویندوزی وجود ندارد. همچنان برنامه‌های متفرقه اینستاگرام برای استفاده به جای آن وجود دارند، که برنامه 6tag شناخته‌شده‌ترین آنها در میان استفاده‌کنندگان از ویندوزفون است.

اینستاگرام

نحوه رفتار اینستاگرام در قبال ویندوز دقیقاً برعکس نحوه اضافه‌کردن این برنامه به برنامه‌های اندروید در سال ۲۰۱۲  است. در سال ۲۰۱۰، بعد از عضو‌شدن بیش از یک میلیون کاربر آیفون در کمتر از سه ماه، اینستاگرام به طور کامل وارد کار برای سیستم عامل اندروید شد. در نهایت در آپریل ۲۰۱۲، اینستاگرام برای دانلود در گوگل‌پلی عرضه شد، و توسعه دهندگان هرگز از این کار پشیمان نشدند.

این خبر به معنای این نیست که اینستاگرام به صورت رسمی برای ویندوز 10 عرضه نخواهد شد، اما به نظر می‌رسد در راستای اجرای این پروژه، هیچ عجله‌ای وجود ندارد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن