بارداری و اقدام

از پدر شدن پوریا پورسرخ تا بابا گفتن دختر غفوریان

بعضی عکسها خیلی ساده و راحت هستند. یعنی فقط پدر و مادر و بچه ها رو به دوربین لبخند می زنند و تمام. اما این عکس می‌ماند برای همیشه. چون قابلیت ماندگار شدن را دارد. آن برق توی چشمهای بچه ها و آن لبخند از روی آرامش خودش همه کارها را انجام می‌دهد تا یک عکس به بهترین تصویر خانوادگی تبدیل شود. یک خانواده خوشحال و آرام.

پوریا پورسرخ و ویدیوی فسقلی ها

اگر به صفحه اینستاگرام پوریا پورسرخ سر بزنید کلی عکس و ویدیو از بچه ها می‌بینید. همین عکسها علاقه این بازیگر سینما و تلویزیون را به بچه ها نشان می‌دهد. او این بار ویدیویی از طرفدارانش را منتشر کرده که توضیح خیلی بامزه‌ای هم دارد:« چقدر بابا شدن بهش میاد» پورسرخ درباره این ویدیو نوشته:« ممنونم .چقدر دوست داشتم این ویدیو رو .اونایی که از نزدیک میشناسن منو میدونن که جونم در میره واسه فسقلیا.»
 

مهراب قاسمخانی و تیم جدیدش

پدر بودن یعنی همین. یعنی با علایق فرزندانت زندگی کنی و دل به دلشان بدهی. یعنی پشتشان باشی و بشوی اولین طرفدراشان. برای همین هم هست که مهراب قاسمخانی بازیگر و نویسنده از تیم جدیدش نوشته. تیمی که نویان پسرش در آن بازی می‌کند. او با انتشار ویدیویی توضیح داده:« حالا علاوه بر پرسپولیس و رئال یه تیم دیگه هم پیدا کردم واسه طرفداری.»
  

شیلا خداداد و عکس خانوادگی

شاید آلبومی در کار نباشد اما این تصویر برای همیشه می‌ماند. چون ماندگاری در سادگی است و بی‌آلایشی است. این تصویر هم خیلی ساده است اما می‌ماند. خانواده کوچک در یک قاب صمیمی . شیلا خداداد بازیگر سینما که دو فرزند دارد با انتشار یک عکس خانوادگی از مفهوم خانواده نوشته است:« خانواده یعنی گذشت و ایثار بی منت.»

سام درخشانی و تولد برکه

دخترها جان پدرشان هستند. اصلا انگار به دنیا می‌آیند تا برای پدرشان ناز کنند.البته قربان صدقه رفتن‌های پدرها هم خیلی زیباست. مثل تبریک تولد سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون به دخترش. او با انتشار عکسی نوشته:« زیباترینم جونم به نفست بنده تولدت مبارک.»

شاهرخ استخری و نباتش

می‌گویند بچه‌ها قلب پدر و مادرها هستند که بیرون از سینه‌شان می‌تپد. قلبی که جلوی چشمشان بزرگ می‌شود و بازی می‌کند و می‌خندد و… شاید برای همین هم هست که شاهرخ استخری در توضیح این تصویر نوشته:« یه تیکه از قلبم.»
  

آرزو غفوریان و غافلگیر شدن

شکار لحظه‌ها یعنی همین. وقتی دخترت برای اولین بار پدرش را صدا می‌زند. آرزو غفوریان همسر مهران غفوریان بازیگر محبوب سینما و تلویزیون ویدیویی از این لحظه به اشتراک گذاشته و حالش را توصیف کرده است:« شکار لحظه‌ها این شکلی شدم دختره دیگه اول باباشو صدا میزنه.»
  

دیجی کالا دیجی کالا

 

داریوش فرضیایی و مدارس تعطیل

هوای آلوده تهران و شهرهای بزرگ سوژه اصلی این روزهاست. همه جا از آلودگی هوا م یگویند و تعطیلی مدارس و ماسک و بیماری و … عمو پورنگ هم به همین مناسبت ویدیویی درست کرده تا حرفهایش را این شکلی به گوش مسئولین برساند:«هوا آلوده ! مدارس تعطیل !بچه ها مریض !ما که اون موقع ها هوا خوب بود و مدارس تعطیل نبود و هر روز میرفتیم سر کلاس این شدیم وای به حال بچه های امروز که هفته به هفته تعطیل هستند و ماه به ماه مریض.خدا به فریادمون برسه.»
  

مجید صالحی و بازی با فرشته ها

داستان از جایی شروع شد که شایان یکی از فرشته های زمینی از مجید صالحی دعوت کرد تا با هم فوتبال بازی کنند. مجید صالحی هم این دعوت را قبول کرد و بقیه ماجرا را می‌توانید در ویدیویی که مجید صالحی به اشتراک گذاشته ببینید. این بازیگر و کارگردان سینما درباره این ویدیو نوشته:« روزتون مبارك فرشته هاى مهربان و دوستان دوست داشتنيم.اين پست رو گذاشتم ، براى اون عزيزانى كه گله ميكردن چرا نرفتى ايمان جان رو ببينى و دايركت ميدادن، خيالشون راحت بشه همون موقع بلافاصله رفتم.» 
   

منبع : https://www.ninisite.com/article/11350/%d8%a7%d8%b2-%d9%be%d8%af%d8%b1-%d8%b4%d8%af%d9%86-%d9%be%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%a7-%d9%be%d9%88%d8%b1%d8%b3%d8%b1%d8%ae-%d8%aa%d8%a7-%d8%a8%d8%a7%d8%a8%d8%a7-%da%af%d9%81%d8%aa%d9%86-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1-%d8%ba%d9%81%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%86

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن