خانه و خانواده

این تشک پیشرفته مانع کشیده شدن لحاف توسط همسر شما می‌شود!

یک کمپانی فعال در حوزه تکنولوژی های خواب موفق شده است یکی از مشکلات قدیمی بسیاری از زوجین در هنگام خواب را برطرف کند: اینکه شب‌ها همسر شما لحاف تشک را به سمت خود می‌کشد!

کمپانی Simba که مسئولیت طراحی و ساخت این تخت را بر عهده داشته، می‌گوید آنها از سیستمی غلطکی به نام “infinite duvet” در داخل تشک استفاده کرده‌اند که وظیفه آن، اطمینان از توزیع یکسان و صاف ماندن رویه تشک در طول خواب است.

هنگامی که یکی از زوجین هنگام خواب تکان می‌خورد، رویه تشک نیز همراه با مجموعه‌ای از غلطک‌ها شروع به حرکت کرده و باعث می‌شود که لحاف تشک صاف بماند. در حقیقت، Simba تلاش کرده تا با طراحی این محصول، شایع‌ترین کشمکش میان زوجین در هنگام خواب یعنی پدیده «سرقت لحاف» یا همان کشیدن پتو به سمت خود را حل کند؛ اقدامی که البته سازندگان تا حد زیادی در آن نیز موفق بوده‌اند.

در تصاویر کامپیوتری از تخت که با نام “Duvet Diplomat” شناخته می‌شوند، به خوبی می‌توان عملکرد این سیستم را دید. مطابق با تصویر ضمیمه شده، چندین بخش آهنی دایره‌ای در بخش پایینی تشک که با موتور کار می‌کند، رویه تشک را هم‌زمان با کشیده شدن توسط کاربر، می‌چرخانند و در نهایت به یک‌دست ماندن آن کمک می‌کنند.

تشک

در حال حاضر، این تخت در فاز طراحی به سر می‌برد و سازندگان منتظر بازخورد مصرف‌کنندگان هستند.

استیو رید (Steve Reid)، مدیر ارشد اجرایی کمپانی Simba در این‌باره می‌گوید: «سرقت لحاف از شایع‌ترین مشکلات میان زوجین است؛ یک عادت قدیمی در اتاق خواب که می‌تواند آغازگر صدها مشاجره در خانه باشد. وقتی که شما بهتر می‌خوابید، احتمالا تصمیم‌های بهتری می‌گیرید، ریسک کمتری می‌کنید و روز را با آرامش خاطر بیشتری آغاز خواهید کرد.»

دیجی کالا دیجی کالا

نظرسنجی انجام‌شده توسط شرکت Simba بر روی دو هزار بزرگسال انگلستانی نشان می‌دهد که کشیدن لحاف تشک و خرناس کشیدن، از مشکلات اصلی زوجین در هنگام خواب هستند. افزون بر این، درست نکردن تشک و پتو بعد از خواب هم یکی دیگر از ناراحتی‌های عمده این افراد بوده است. جالب است بدانید 75 درصد این افراد گفته‌اند که یک اتاق خواب تمیز و مرتب باعث می‌شود که روز را با انرژی و خوشحالی بیشتری آغاز کنند.

در پایان، از شما دعوت می‌کنیم نتیجه این نظرسنجی را در قالب یک آمار سریع مشاهده کنید. بسیاری از این موارد احتمالا برای شما آشنا خواهند بود:

  1. خرناس کشیدن
  2. بیدار شدن از خواب به خاطر کشیده شدن لحاف یا پتو توسط همسر
  3. قرار ندادن لباس‌ها در کمد
  4. تجاوز به حریم خواب یکدیگر
  5. بی‌قراری و تحرک بیش از اندازه
  6. مواجه شدن با اتاق خواب نامرتب
  7. بیش از حد روشن نگه داشتن چراغ
  8. بلند بودن ناخن‌های پا و کشیده شدن آنها روی لحاف
  9. همسر شما تخت را مرتب نمی‌کند
  10. پاهای سرد

 

 

برای مطالعه سایر مقالات علمی مرتبط با تشک و خواب به وبلاگ سایت ویستر مراجعه کنید.

همچنین جهت مشاهده مدل های مختلف انواع تشک و کالای خواب برند ویستر به وب سایت vistar-co.com و یا پیج اینستاگرام @vistar_mattress مراجعه کنید و یا با شماره 02166323232 تماس بگیرید.

 

منبع : ویرلن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن