مقالات ورزشی

خامس راهی میلان خواهد شد؟

کد خبر: nJgWW

زمان: 14:58 1398/05/03  

بازدید:
11228

ممکن است خامس رودریگز، ستاره کلمبیایی رئال مادرید در روزهای آتی راهی میلان شود.

به گزارش “ورزش سه”، علیرغم مصدومیت شدید مارکو آسنسیو و دوری چند ماهه او از میادین، باز هم زین الدین زیدان تمایلی به حفظ خامس ندارد و هافبک کلمبیایی رئال مادرید قطعا در تابستان امسال از این تیم جدا خواهد شد.

 

سایت فوتبال ایتالیا مدعی شد احتمال دارد خامس با میلان به توافق رسیده و راهی این تیم شود. اگرچه ناپولی خواهان جذب خامس است، اما تمایلی به خرید دائمی این بازیکن در این تابستان ندارد و روی جذب قرضی خامس اصرار می کند که این پیشنهاد مطلوبی برای رئال مادرید نیست.

دیجی کالا دیجی کالا

 

 

همچنان فلورنتینو پرز ترجیح می دهد خامس راهی تیم رقیب همشهری نشود و به همین دلیل اولویت رئال مادرید فروش این بازیکن به تیمی به جز اتلتیکومادرید است.

 

مارکو جامپائولو، سرمربی جدید روسونری به دنبال بازیکنی است که قادر به بازی کردن به عنوان هافبک نفوذی پشت دو مهاجم تیمش باشد و به همین دلیل از مدیران میلان خواسته شرایط جذب خامس به این تیم را فراهم کنند. خود خامس ترجیح می دهد راهی ناپولی شده و زیر نظر کارلو آنچلوتی سرمربی سابق خود بازی کند اما ممکن است میلان مبلغ حدود 40 میلیون یورویی مورد نظر رئال مادرید را تامین کرده و این هافبک کلمبیایی را جذب کند.

منبع : http://varzesh3.com/news/nJgWW/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن