مقالات ورزشی

صادقی: بازیکنان سایپا دیگر بی تجربه نیستند

کد خبر: 1652127/43

زمان: 18:30  
1398/09/06

بازدید: 402

تاخیر در شروع لیگ به ضررما تمام شد

سایپا در اولین بازی هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر در یک بازی حساس در تبریز میهمان ماشین سازی است.

به گزارش” ورزش سه”، سایپا بعد از تساوی خانگی برابر شاهین بوشهر در هفته دوازده باید به مصاف ماشین سازی برود. ابراهیم صادقی سرمربی تیم سایپا در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت:” با تیم خوب و جوان ماشین سازی بازی داریم. تیم خوبی هستند و خوب می جنگند وبازیکنان سرعتی زیادی دارند. بازی سختی است اما به تیممان امیدوار هستیم و سعی می کنیم بازی با کیفیتی ارائه کرده و نتیجه لازم را بگیریم.”
صادقی اضافه کرد: “ما سه روز پیش بازی کردیم و در این فاصله سعی کردیم ریکاوری کنیم. در بازی قبلی خوب بازی کردیم اما بدشانس بودیم و نتوانستیم برنده شویم. فکر می کنم می توانیم برابر ماشین سازی بازی خوبی انجام بدهیم. می دانیم بازی سختی است اما بچه ها از نظر بدنی آماده هستند و برای کسب یک نتیجه خوب به زمین می رویم.”

او همچنین گفت:” خداراشکر در این بازی مصدوم و محرومی نداریم و خوشبختانه تمام بچه ها را در این بازی داریم.”

دیجی کالا دیجی کالا

 

صادقی درباره افت نتایج تیم سایپا در هفته های اخیر گفت:” ما خیلی به موقع طبق برنامه سازمان لیگ برنامه ریزی کردیم اما یک ماه که مسابقات به تاخیر افتاد برای تیم هایی که دیر شروع کردند بهتر شدو برای تیم هایی مثل ما خیلی خوب نشد. به همین دلیل ما لیگ برتر را خوب شروع کردیم اما مهمترین موضوع جوانی تیم ما است.”

 

سرمربی سایپا در بخش دیگری از صحبت هایش گفت:” با این حال معتقدم تیمی که 11 بازی در لیگ برتر، 2 بازی در جام حذفی و 10 بازی دوستانه انجام داده نمی توانیم بگوییم جوان و بی تجربه است. یک بازیکن جوان بعد از 22-23 بازی باید بتواند با تجربه بازی کند. الان تیم ما با تجربه تر از قبل بازی می کند و خیلی به تیم امیدوار هستیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن