مقالات ورزشی

پیروانی: کم‌کاری برای فراری دادن کالدرون توهم است

کد خبر: 1652126/4

زمان: 18:08  
1398/09/06

بازدید: 3,099

سرپرست تیم پرسپولیس درباره حاشیه‌هایی که در خصوص کم کاری برخی بازیکنان برای پایان دادن به کار کالدرون منتشر شده، واکنش نشان داد.

به گزارش “ورزش سه”، افشین پیروانی که بعد از حضور روی نیمکت پرسپولیس به عنوان سرپرست جدید این تیم، در تلاش است کمتر در رسانه‌ها به صحبت بپردازد، در خصوص حواشی شکل گرفته بعد از پیروزی مقابل نفت آبادان واکنش نشان داد و به سایت باشگاه گفته: من قصد مصاحبه نداشتم اما وقتی متوجه شدم یکی از رسانه‌ها قصد حاشیه‌سازی، شیطنت و دادن خوراک خبری نادرست به رسانه‌های دیگر و هواداران را دارد، نتوانستم سکوت کنم. چنین اقداماتی، قبل از این هم سابقه داشته است و هر چند ناگفته پیدا است که مسائل مطرح شده صحت ندارد و ساخته و پرداخته ذهن بعضی افراد است اما برای این که شائبه‌ای برای هواداران و رسانه‌های محترم نباشد، لازم بود، اشاره‌ای به بعضی مسائل داشته باشیم.

 

دیجی کالا دیجی کالا

وی ادامه داد: این که در تیم پرسپولیس، مشکلات داخلی یا گروه بندی وجود داشته باشد، یک توهم است. در این فصل هر بار که احساس شد تیم ما در حال بهبود شرایط خود است، یک داستان به وجود آوردند. آنچه در این قبیل رسانه‌ها مطرح می‌شود در شأن هیچ یک از بازیکنان ما نیست. شخصیت پرسپولیس و بازیکنانش فراتر از این حرف‌ها است.

پیروانی در ادامه صحبت‌هایش گفت: شرایط تیم ما خیلی خوب است. توانستیم نفت آبادان را شکست بدهیم. مشکلاتی از این قبیل هم که بعضی تلاش در القای آن به افکار عمومی دارند، در پرسپولیس وجود ندارد. ما بازیکنان خیلی خوبی داریم که هر یک از آنها می‌توانند در هر بازی در ترکیب اصلی باشند. بازیکنانی هستند که دیگر تیم‌های لیگ برتری خواهان در اختیار داشتن آنها هستند. این بازیکنان به قدری حرفه‌ای و با شرافت هستند که چنین وصله‌هایی هیچگاه به آنها نمی‌چسبد و اگر غیر از این بود نمی‌توانستند سه سال پیاپی قهرمان فوتبال ایران باشند و این همه افتخار برای پرسپولیس و هواداران به ارمغان بیاورند.

سرپرست پرسپولیس با انتقاد از این حواشی شکل گرفته گفت: این حرف‌هایی که می‌سازند، شیطنت است وگرنه این بازیکنان در سخت‌ترین شرایط، از مشکلات مالی گرفته تا محرومیت‌های بزرگ، دست از تلاش نکشیدند. این قهرمانی‌ها بدون همدلی و کوشش فراوان به دست نمی‌آمد و حالا همان بازیکنان با همان ویژگی‌ها هر کاری می‌کنند تا تیم نتیجه بگیرد و می‌خواهند هواداران نیز همانگونه پشت سر تیم خودشان باشند که در این سال‌ها شاهد بودیم.

 

پیروانی در ادامه صحبت‌هایش گفت: از هواداران و رسانه‌ها می‌خواهیم که به چنین حاشیه‌سازی‌هایی توجه نکنند. بازیکن پرسپولیس قطعا کاری نمی‌کند که برای خودش و تیمش بد شود. تیم در حال نتیجه گرفتن است و در حال حاضر هیچ خواسته‌ای بالاتر از این برای تیم وجود ندارد که می‌خواهند جایگاه خودشان را پس بگیرند. در حال حاضر فضای خوبی در تیم داریم. تمام تیم مصمم هستند و این میل به قدری در آنها شدید است که حتی از مشکلات خودشان غافل شده‌اند و همه می‌بینند که حاشیه‌های ما اصلا به اندازه تیم‌های دیگر نبوده است. من از زمانی که دوباره به تیم برگشتم، کاملا شاهد این مسائل بودم و به شخصه از بچه‌های تیم بابت تمام زحماتی که برای تیم و هواداران می‌کشند، تشکر می‌کنم. این جا همه با هم یکپارچه هستیم تا بتوانیم حق خودمان را از این فوتبال بگیرم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن