مقالات ورزشی

حرف های مبهم استراماچونی در مورد استقلال!

به گزارش ورزش سه، آندره آ استراماچونی مربی است که در سن 38 سالگی هدایت اینتر را برعهده داشته است و هم در لیگ چک هدایت اسپارتا پراگ را برعهده داشته است، همین موضوع بهانه ای شد تا روزنامه توتو اسپورت مصاحبه ای با استراماچونی انجام بدهد و در مورد بازی امشب اینتر برابر اسلاویا پراگ در لیگ قهرمانان اروپا با او گفت و گو کند.

 

البته استراماچونی در بخش کوچکی از صحبت های خود در مورد استقلال صحبت کرد که در ادامه آن را می خوانید:

هیچ شکی ندارم لوکاکو در چمپیونز لیگ گل می زند. اینتر در بازی با اسلاویا باید جنگ وسط زمین را ببرد.

 

* باید به اسلاویا پراگ توجه ویژه ای کرد چون آنها در بازی با توپ خیلی قوی هستند. آنها همچنین از نظر بدنی شرایط فوق العاده ای دارند. درست است هوا به ضرر ما است اما اتمسفر فوق العاده ای در استادیوم وجود دارد. پتانسیل خیلی خوبی وجود دارد برای اینکه بتوانیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

 

دیجی کالا دیجی کالا

*پتانسیل بالای تیم اسلاویا پراگ از این تیم یک تیم خیلی خوب ساخته است که بتواند در لیگ کشورش پیشرو بین تمام تیم ها باشد. آنها خیلی پیشرفت کرده اند و نتایج شان هم این را نشان می دهد. آنها حتی یک سال پیش هم در یورو لیگ در مرحله یک چهارم نهایی حذف شدند. کونته آنها را می شناخت ولی در بازی رفت این بازیکن استراتژی قوی داشت و همه را سورپرایز کرد. در ایتالیا بازی فیزیکی کم است اما فوتبال چک از نظر فیزیکی سطح بالایی دارد. آنها هیچ ترسی از نبردهای تن به تن در تمام نقاط زمین ندارند. این چیزی است که تمام تیم ها را به خطر می اندازد، مخصوصا تیم هایی که می خواهند روی زمین فوتبال بازی کنند.

 

 

•  بازیکنان اسلاویا می توانند در تمام نقاط زمین همدیگر را کاور کنند. آنها هم روی زمین قوی هستند و هم روی هوا و می توانند خلق موقعیت کنند.

 

•  اینتر می تواند بازی را ببرد اما نیاز دارد روی تمام نبردهای روی زمین کار کند.

*پولیتانو در سیستم 2-5-3 نمی تواند قدرت همیشگی خود را نشان بدهد و تحت فشار است. با این حال او در همین سیستم می تواند با آرامش بازی کند، او هم می تواند در پست هافبک پشت مهاجم بازی کند و هم در پست مهاجم سایه، او کیفیت دارد و می تواند جریان بازی را تغییر بدهد. پولیتانو برای سیستم 3-3-4 ایتالیا یک بازیکن عالی است، بنابراین من اصلا تعجب نمی کنم که این بازیکن به تیم ملی دعوت شود.

 

•  استقلال: نه می توانم و نه می خواهم در مورد شرایط استقلال نظر بدهم.  همانطور که در کنفرانس مطبوعاتی گفتم با این شرایط جلو رفتن خیلی سخت است و فکر می کنم به زودی همه چیز روشن می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن