مقالات ورزشی

مورینیو به خاطر بد‌اخلاقی و غر زدن از یونایتد اخراج شد

کد خبر: 1652069/50

زمان: 13:25  
1398/09/06

بازدید: 26,603

ریو فردیناند:

ریو فردیناند می‌گوید علت اصلی اخراج مورینیو از منچستریونایتد این بوده که آقای خاص در این باشگاه به شدت بداخلاق و بوده و روحیه منفی‌ داشته.

به گزارش “ورزش سه”، ریو فردیناند، اسطوره باشگاه منچستریونایتد می‌گوید علت اخراج فصل گذشته ژوزه مورینیو از این باشگاه در واقع اخلاق بد، غرغرو بودن و روحیه به شدت منفی او بوده که در نهایت بازیکنان را به شورش واداشته و مدیریت باشگاه را به این نتیجه رسانده که همکاری‌شان را با او قطع کنند.

 

دیجی کالا دیجی کالا

مورینیو در سال 2016 به عنوان جانشین لوئیس فن‌خال به یونایتد رفت و سکان هدایت شیاطین سرخ را به دست گرفت. یونایتد در اولین فصل حضور کامل مورینیو در جام اتحادیه و لیگ اروپا به قهرمانی رسید اما در لیگ برتر مقامی بهتر از ششمی بدست نیاورد تا انتقادها از مورینیو آغاز شود. مورینیو فصل بعد نایب قهرمان لیگ برتر شد ولی فصل گذشته نتایج ضعیف متعدد باعث شد در ماه دسامبر سرانجام کاسه صبر یونایتد لبریز شده و او را اخراج کند.

 

 

ریو فردیناند می‌گوید علت اصلی اخراج مورینیو در یونایتد بداخلاقی‌های او در این تیم بوده. این مدافع سابق یونایتد گفت:” مورینیو با هم بداخلاقی می‌کرد. من اولین بار که او را دیدم مربی چلسی بود و باور کنید آنقدر از او خوشم آمده بود که همیشه صحبتهایش در کنفرانس‌های مطبوعاتی را تماشا می‌کردم و لذت می‌بردم. اما بعد ناگهان از وقتی او به یونایتد آمد همه آن خصلتهای خوب و خوش‌اخلاقی‌ها تبدیل شد به یک آدم بداخلاق، عصبانی و غرغرو”.

 

اسطوره یونایتد در ادامه گفت:” بازیکنان همیشه از کاریزمای سرمربی‌شان بهره می‌گیرند تا خودشان را در مقابل افکار عمومی مطرح کنند ولی زبان بدن مورینیو آنقدر واضح بود که از بازیکنانش عصبانی است و آنها را اصلا قبول ندارد که همه فوتبالیست‌های یونایتد به تدریج علیه او شدند و آخر سر در رختکن یک گروه منسجم بر ضد مورینیو بوجود آمده بود”.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن