خانه و خانواده

گشایش بزرگترین نمایشگاه بین المللی مادران ، نوزادان و کودکان

 نمایشگاه بین المللی تهران از دیروز میزبان پنجمین نمایشگاه بزرگ و بین المللی مادران ، نوزادان و کودکان بوده است که در آن ده ها شرکت داخلی و خارجی جدیدترین دستاورد‌ها ، صنایع و کالاهای مربوط به مادران، نوزادان و کودکان را در قالب 5 گروه کالائی ارائه و در معرض دید علاقه مندان داده اند .

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر ؛ این نمایشگاه دیروز با حضور مقامات وزارت صنعت معدن و تجارت ، وزارت بهداشت ، شرکت سهامی نمایشگاهها ، سازمان توسعه تجارت و همچنین روسای اتحادیه ها و انجمن های مرتبط گشایش یافت. 

در پنجمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک علاوه بر شرکت های داخلی ، شرکت ها و نمایندگی هائی از هلند، آلمان، ترکیه، چین، ایتالیا، ژاپن، بلژیک، اسپانیا، امارات و انگلیس نیز حضور دارند.

در این نمایشگاه هر آن چه را که مادران باید از قبل از تولد فرزندشان بدانند تا انواع خدمات مختلف آموزشی و بهداشتی و انواع کالاها و صنایع مختلف نوزاد و کودک ارائه شده است. در پنجمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک این موارد ارائه شده است : کالاها و وسایل کامل سیسمونی، مبلمان اتاق خواب نوزاد و کودک و وسایل خواب بچه، خدمات مختلف مراکز پزشکی- درمانی مادر، نوزاد و کودک و تجهیزات مربوطه، لوازم بهداشتی و درمانی وشوینده ها، مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان و تنظیم خانواده، مکمل های غذایی، پوشاک مادر، نوزاد و کودک(مربوط به دوران بارداری)، کالسکه و همه وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد و کودک، نشریات، کتاب ها و همه خدمات اطلاعاتی مربوط به مادران و کودکان، شرکت های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک، وسایل فانتزی و تزئینی مربوط به مهمانی ها و جشن کودکان، وسایل ورزشی، تفریحی و پارکی، سازمانهای غیردولتی حامی مادر و کودک، انواع اسباب بازی(اسباب بازی های نرم و عروسک، اسباب بازی های کنترلی و ماشینی، اسباب بازی های آموزشی، خلاقانه و سرگرمی ها، بازی های رایانه ای) .

همچنین گروه های مردم نهاد و سازمانهای غیردولتی حامی مادر و کودک، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، شرکتهای خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد و نشریات، کتاب ها و همه خدمات اطلاعاتی مادران و کودکان نیز در پنجمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک حضور دارند و کالاها و خدمات مختلف خود را عرضه کرده اند. برپایی غرفه های ویژه برای معاینه رایگان کودکان و نوزادگان ، معاینه جسمی ، بینائی سنجی و چشم پزشکی، تست هوش و دیگر مسائل مربوط به سلامتی کودکان و نوزادان از دیگر برنامه های پنجمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک است. 

پنجمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک(MBC 2014) از دیروز 15 ام تا 18 شهریور هر روز از ساعت 9 تا 16 در سالن A و B خلیج فارس(سالن 44) محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، آماده بازدید علاقه مندان است. 

 

دیجی کالا دیجی کالا

منبع: واحد مرکزی خبر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن